Košík:
menu
Prejsť na obsah
Ochrana osobných údajov

Plne  rešpektujeme súkromie svojich zákazníkov, avšak pre vybavenie  objednávky potrebujeme niektoré osobné údaje, ktoré budú použité výlučne  pre zaslanie objednaného tovaru a pre komunikáciu so zákazníkom. V  prípade, že nechcete, aby boli Vaše osobné údaje uložené v našej  databáze, môžete si tovar objednať telefonicky, prípadne uveďte v  "Poznámke k objednávke" žiadosť o ich vymazanie ihneď po jej vybavení.

Prevádzkovateľ internetového obchodu rici.sk týmto prehlasuje, že s osobnými údajmi svojich zákazníkov, získanými  registráciou pri vytváraní zákazníckeho účtu, nakladá v zmysle "Zákona  č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov" a podľa § 11 ods. 1 zákona  122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov

Z  vyššie uvedeného zákona plynie i povinnosť neposkytnutia získaných  osobných údajov tretej strane. Výnimkou je, pri výbere spôsobu doručenia  tovaru prepravnou službou, poskytnutie nevyhnutne potrebných údajov  externému dopravcovi, za účelom doručenia zásielky.

Podľa § 20 ods. 3 vyššie uvedeného zákona sa prevádzkovateľ internetového obchodu www.rici.sk súčasne zaväzuje, že na prianie zákazníka vymaže neodkladne jeho osobné údaje z databázy internetového obchodu.

Prevádzkovateľ  internetového obchodu si vyhradzuje právo odstúpiť od záruky bezpečného  zaobchádzania s osobnými údajmi zákazníkov v prípade napadnutia serveru  neznámym páchateľom - hackerom. V takom prípade neplatia vyššie uvedené  pravidlá manipulácie s dátami.
O firme
Ako pracujeme
Naše výrobky
Referencie
Certifikáty
Otázky
E-shop
Paplóny klasik
Paplóny so striebrom
Periny klasik
Periny so striebrom
Vankúše klasik
Vankúše so striebrom
Kontakt: Riči
Priekopská 88
Martin - Priekopa, 036 08
Tel.: 043/4283 660,
E-mail: rici@rici.sk
 Kontakt: Riči, Žilina |  Tel.: 041/564 34 95 |  0908 838 838 |
E-mail: rici@rici.sk
 Kontakt: Riči | Banská Bystrica | Tel.: 048/415 16 59 | 0908 838 838 | E-mail: rici@rici.sk
Návrat na obsah